Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Organisator
Borrel & Diner
Datum en tijd
24 mrt. 2023 17:45 - 21:00

Op 24 maart 2023 zal het tweede MKB-diner plaatsvinden. Het restaurant wordt nog bekend gemaakt, maar het zal in Groningen zelf plaatsvinden. Tijdens dit diner zal je onder het genot van een heerlijk 3-gangen diner in contact komen met verschillende MKB-kantoren. Tijdens elke gang zal je in contact komen met een ander kantoor. Hierdoor krijg je de mogelijkheid om te netwerken en misschien kom jij wel in contact met jouw toekomstige werkgever. Ben jij geïnteresseerd in de samenstel kant van het accountancy vak? Meld je dan snel gratis aan!

Geef in je opgave aan wat je voorkeuren voor vlees, vis of vega zijn. Mocht je eventuele allergieën hebben stuur dan een mailtje naar bestuur@sv-check.nl.